• TAHSİLAT PROBLEM Mİ?
  SİZ, İŞİNİZE VERİMLİLİK VE KARLILIĞA ODAKLANINTüm kredi kartları ile uyumluluk Ortak Sanal POS Yönetimi Merkezi Mevzuat ve Uygulama Güncelleme ERP ve Muhasebe Uygulamaları Entegrasyonu E-Posta ve SMS ile Ödemeye Yönlendirme
 • ODALAR VE BORSALAR’A ÖZEL
  KURUMSAL ÜYE AİDATI TAHSİLAT SİSTEMİTeknik bir uyarlama olmaksızın hemen kullanmaya başlarsınız Üyeler 7/24 diledikleri yerden peşin veya taksitle ödeme yaparlar Tahsilat performansınız artar, nakit akışınız düzene girer TOBB Merkezi Üye Uygulaması ile entegredir.

Online aidat tahsilatı

Tüm Kurum Aidatlarının Tahsilatında

Üyelik sistemine sahip tüm kurumların üye aidatlarının tahsilatında JointPOS’u kullanabilir, aşağıdaki avantajlardan faydalanabilirsiniz;

 • Üyeler diledikleri zaman diledikleri yerden internet aracılığı ile ödeme yapabilirler.
 • KK ile ödeme yapılması nakit ödeme güçlüğüne karşı önemli oranda tahsilat imkanı sunar, TAHSİLAT PERFORMANSI’nızı arttırır.
 • Sistemde tüm bankaların kartlarını sunabilmeniz, üyelerin sahip oldukları farklı banka kartlarına özel taksit ve bonus kazanma avantajlarını kullanabilmelerini sağlar.
 • Taksitli ödeme imkanı ile hukuki süreçlere gerek kalmadan geçmiş dönem borçlarını tahsil edebilirsiniz..

JointPOS’ta 3D Secure ile güvenli alışveriş imkanı sunulmakta ve kredi kartı bilgilerinin güvenliği 128 Bit SSL ile sağlanmaktadır.

Online Alışverişte Tahsilatta JointPOS

Bayi alacak riskiniz olmadan

JointPOS ile Bayilerinizden, sipariş aşamasında sipariş tutarı ve/veya cari hesaplarındaki bakiyelerine istinaden serbest tutarlarda tahsilat yapabilirsiniz. Bayileriniz tüketici tahsilatlarını sizin platformunuzda JointPOS üzerinden yapabilir, sizdeki carilerine otomatik olarak alacak kaydedilir.

Tedarikçi olarak; bayilerinize kredi kartı ile alternatif ödeme kanalı sunmuş olursunuz, bayi alacak riskiniz oluşmaz, bankalar nezdindeki işlem hacminiz ve kredibiliteniz artar, erp entegrasyonu ile tahsilatların otomatik cari alacak kaydı oluşturulur, kullanıcı kaynaklı hatalar ortadan kalmış olur.

Bayiler, bankalar ile doğrudan kendilerinin Sanal POS temin edip kullanmalarına göre daha düşük komisyon oranları ile tahsilat yaparlar.

JointPOS’ta 3D Secure ile güvenli alışveriş imkanı sunulmakta ve kredi kartı bilgilerinin güvenliği 128 Bit SSL ile sağlanmaktadır.

 • Tüm kredi kartları ile uyumlu,
 • Ayrı ayrı Sanal POS ekranı yerine tek ekranda yönetim,
 • Mevzuat ve Uygulama Güncellemelerine zaman ayırmak yok,
 • ERP/Muhasebe Entegrasyonu,
 • Cari Hesap Ekstrelerinin Görüntülenmesi, Mutabakat,

Güvenli ödeme güvenli tahsilat

Güvenle ödensin, güvenle tahsilat yapılsın diye!

JointPOS’un yönetim uygulaması, web servis ve senkronizasyon servisleri özel güvenlik önlemleriyle donatılmıştır.

JointPOS, 3D Secure ile güvenli alışverişi desteklemektedir. JointPOS ile entegre olan sistemler 3D Secure ile tahsilat yapabilirler.

JointPOS, Online tahsilat işlemlerinde standart hale gelen SSL(Secure Socket Layer) ve kendisine has IP Kısıtlaması özelliklerinin yanı sıra, işlem bazında üretilen Tek Kullanımlık Şifreler ile işlem güvenliğini artırmaktadır.

securedby master kart visakart