• 0850 532 5770
  • jointpos@argesoft.com.tr

Ticaret ve Sanayi Odaları bullet TOBB Entegrasyonu

Entegrasyon ile hatasız, verimli çalışma

JointPOS, TOBB’un Merkezi Üye Sisteminden tahakkukların görüntülenmesi ve tahsilatların senkronizasyonu ile üye hesaplarına otomatik alacak kaydedilmesini sağlayarak vezne ve muhasebe kayıtlarındaki iş yükünü azaltır, verimliliği arttırır

TOBB Net’in Üye Web Servisleri, TOBB’un Odaya özel tanımladığı yetki dahilinde bizzat Odanın Bilgi Sistemleri veya Odanın hizmet satın aldığı Bilgi Sistemleri Tedarikçileri tarafından kullanılabilmekte olup, yalnızca Odaların Bilgi Sistemleri Tedarikçilerinden biri olan ARGESOFT YAZILIM A.Ş.’ye özgü bir hak/ayrıcalık değildir.

Biz ARGESOFT YAZILIM A.Ş. olarak, TOBB’un Merkezi Üye Sisteminden tahakkukların görüntülenmesi ve tahsilatların senkronize edilerek üye hesaplarına alacak kaydedilmesi için sunulan web servislerinin geliştirilmesi konusunda, Odalar aracılığı ile gerçekleşen bu girişimde öncü olmaktan gurur duyuyoruz.

Odalar ve Borsalarda JointPOS Üye Aidatları Tahsilat Sistemi

JointPOS

Üye Aidatları Tahsilat Sistemi

JointPOS web tabanlı bir yazılımdır, sitenize Odanız için tanımlanan JointPOS bağlantısını ekleyerek ve TOBB’dan entegrasyon, anlaşmalı bankalardan da Sanal POS tanımı için sağlanan kullanıcı tanımlarını yaparak sistemi hemen kullanmaya başlıyorsunuz.

online tahsilat sistemi

Borçların üyelere hatırlatılması, internetten ödeme yapabilmeleri, birikmiş gecikmiş borçlar için taksitli ödeme imkanı sunmanız Üyelerin ödeme alışkanlıklarını olumlu yönde değiştirmektedir. Üyeleriniz diledikleri yerden 7/24 ödeme yaparlar, böylelikle tahsilat performansınız her geçen gün artar, düzenli bir nakit akış yönetimine sahip olursunuz

“Müşterilerimizin markamızdan beklediği güvenilirlik ve bağlılığı için her alandaki iş ortaklıkları bizim için çok kritik. Tahsilat sistemleri için de milyonlarca dolar işlem hacmine ulaşmış, yerel sistem entegrasyonlarındaki katkısı, güvenli altyapısı ve global bakış açısı nedeniyle Argesoft ile çalışmaya karar verdik.

online tahsialt sistemi
online tahsilat sistemi

Tahsilat sitemleri kurmak ve yönetmek, yüksek bilgi birikimi gerektiren, başlangıç ve yönetim sürecinde yüksek maliyetleri olan sistemlerdir. Finans gibi kritik bir konuda entegrasyonların başarısı da ayrı bir önem kazanır. JointPOS sizi, başlangıç ve operasyonel süreçlerdeki iş yükü ve maliyetlerden kurtarmaktadır. Argesoft JointPOS’u sadece Üye Aidatı Tahsilatlarında değil, tahsilat gerektiren tüm hizmetlerinizde maksimum verimlilik ile kullanabilirsiniz.

Hemen Kullanmaya Başlayın

Teknik geliştirme süreci olmaksızın, proje riski üstlenmeden, minimum operasyonel maliyetler ile hemen kullanmaya başla.

Operasyonel Verimliliğinizi Arttırın

JointPOS tahsil etsin, Ticari uygulama/ERP Cari Hesap ve Üye Alacakları entegrasyonları ile süreçler otomatik çalışsın.


Karlılığa ve Geleceğe Odaklanın

Düzenli nakit akışı sayesinde ana faaliyet alanınıza, Pazarlama ve Satış süreçlerine, yeni yatırımlara ve geleceğinize odaklanın.

JointPOS’u Tercih eden Odalarımız

Tahsilatı JointPOS’a bırakıp, asli faaliyetlerine, verimlilik ve karlılığa odaklandılar.